Lüofiliseeritud L. plantarum TENSIA® | BioCC OÜ

Lactobacillus plantarum TENSIA®

Piimhappebakter tootele lisandväärtuse andmiseks ja kasutamiseks toidulisandites.

Omadused

  • Lactobacillus plantarum TENSIA® suurendab kasulike laktobatsillide hulka.
  • Lactobacillus plantarum TENSIA® vähendab tootes toidupatogeenide (listeria, salmonella, shigella, psührofiilsed mikroobid) paljunemist läbi antimikroobse aktiivsuse.
  • Lactobacillus plantarum TENSIA® suurendab loomulikku vastupanuvõimet sooleinfektsiooni patogeenidele ja aitab toitaineid lõhustada kergemini omastatavateks ühenditeks.

Lactobacillus plantarum TENSIA®  on patenteeritud Eestis (EE05340), Euroopas (EP2309870), Venemaal (RU2477750) ja Koreas (KR10-1587195). 

“Isoleeritud mikroorganismi tüvi Lactobacillus plantarum Tensia DSM 21380 kui antimikroobne ning vererõhku alandav probiootik, seda sisaldav toiduaine ja kompositsioon ning mikroorganismi kasutamine vererõhku langetava ravimi valmistamiseks ning meetod toiduaines mittestarter-laktobatsillide toime allasurumiseks”

Lactobacillus plantarum TENSIA® talub hästi toidu tehnoloogilisi tootmisetappe. Lactobacillus plantarum TENSIA® on võimeline paljunema nii madalatel (+12 oC) kui ka kõrgetel (+45oC) temperatuuridel. TENSIA® säilitab oma elulemuse ka 55oC juures.

BioCC on välja arendanud Lactobacillus plantarum TENSIA® sisaldavaid toidu tooteid ja toidulisandeid.

Kasutusala

Lactobacillus plantarum TENSIA® kultuur sobib kasutamiseks juustu, sulatatud juustu, jogurti, toidulisandite ja teiste toodete valmistamiseks.

Lactobacillus plantarum TENSIA®  bakterit sisaldavad AS E-Piim tooted HarmonyTM viilujuust ja HarmonyTM sulatatud juust.

Toidulisand Südamesõber® TENSIA®

Toode väljastatakse lüofiliseeritud kujul.

http://www.tensia.eu/

Tootja: BioCC LLC
Riia 181A, Tartu, 51014, Estonia